Září 2007

Tady Sean!!!

24. září 2007 v 20:14 | extrém |  Sean Paul
Video:

Něco o Eminemovi

24. září 2007 v 20:02 | extrém |  Eminem
Videa:
*17.10.1972 (Kansas City), vlastním jménem Marshall Bruce Mathers III, americký rapper, jeden z nejkontroverznějších amerických interpretů přelomu století. Jeho těžké mládí se odrazilo nejen v jeho životních postojích, ale je dobře rozpoznatelné i z textů písní. Eminemův debut z roku 1996 nevzbudil téměř žádný ohlas, ale umístění na Rap Olympics v Los Angeles o rok později přesvědčilo Dr.Dre ze skupiny N.W.A., aby produkoval jeho druhou desku. Ta se brzy stala velice populární a Eminemovi se jako jednomu z mála bělošských rapperů podařilo ve svém oboru prosadit. Svou jedinečnost potvrdil i následujícími alby a v roce 2002 také rolí v částečně autobiografickém filmu 8 Mile.
Tohle sem taky nepsal já.

Český Rap

24. září 2007 v 19:54 | extrém Simon
Video:
Jejím základním kamenem je rapper Orion (mj. oceněn Akademií populární hudby za r. 2005). Jeho původním parťákem v PSH byl Shitness, ten ale dnes už v sestavě není. Po sérii demo nahrávek (dodnes kolujících po českém internetu) debutovali r. 2001 albem Repertoár. Tehdy v sestavě Orion, Wladimir 518 (rapper a význ. pražský writer) a DJ Richard. V současné době je za gramofony DJ Mike Trafik, Mc's zůstávají stejní.
To sem nepsal já ,ale poslouchám to.

Náka Hudba a Fotka

21. září 2007 v 15:20 | extrém |  Redman
Videa:
Tak tohle je můj oblíbenej rapper nejradši mám songy jako :Put itDown ,Smash Sumthin,Da Rockwilder,Cisco Kids atd... Hraje taky v komedií kdo hulí ten umí a řeknu vám, že tam hraje i Method Man a je to fakt dobrý.

The Game!!

21. září 2007 v 13:20 | extrém |  The Game
Video:
Rapper z gangu blood kteří válčí v americe proti cripům.Bejval to rapper ze skupiny G-UNIT kde je taky Lloyd Banks a 50cent ale nako se s fiftym neshodli a The Game odešel a eště 50 centa zesmněšnil no můžete vidět tady.:

Něco málo o něm

20. září 2007 v 11:32 | extrém
Video:
1. přezdívka: The Dog
Nynější přezdívka: DMX
Pravé jméno a přímení: Earl Simmons
Narozen: 18.prosince 1970
Znamení: Střelec
Narozen: Baltimore, Maryland, USA

Earl Simmons se narodil 18. prosince 1970 v Baltomoru v Marylandu . Později se mladý Earl přestěhoval i se svojí tetou do New Yorku, protože ho jeho rodina chtěla dostat z vlivu Baltimorské komunity. Poté co si získal svoji reputaci jako DJ v místních projektech, rozhodl se využít svoje schopnosti jako rapper. Svoji přezdívku DMX převzal s digitálního zařízení (DMX = Digital Sound Machine). Později podepsal smlouvu s Columbia Records a vydal svůj promo singl "Born Loser". Ale DMX nebyl hlupák, a tak brzy z Columbia Records odešel, protože si uvědomil, že pro nahrávací společnost není na prvním místě on, nýbrž na začátku 90tých let byly v módě Cypress Hill a Kris Kross.
TOHLE SEM TAKY NEPSAL JA TO BYCH NEDAL ,ALE POSLOUCHAM HO HODNE.

Gridirong Gang

18. září 2007 v 15:17 | extrém |  Gridiron Gang
Trailer:
Film vypráví napínavý příběh plný odvahy a síly z vězeňského prostředí pro mladistvé. Začíná tím, že Porter (Dwayne "The Rock" Johnson) nastupuje jako záskok na pozici strážníka a postupem času ještě společně se strážníkem Malcolmem Moorem (Xzibit) dostanou skupinu problémových mladíků do středoškolského fotbalového týmu. Ale v týmu vzniká mnoho problému, rivalita a neshody, proto dají hráčům pár tvrdých lekcí, které je ovšem trochu naučí jak si získat respekt a uznání.

Ve světě kde 75% mladistvých, kteří opustí dveře tohoto ústavu skončí buď ve vězení a nebo na ulici se Porter setkává tváří v tvář otázce jak je naučit, aby se to tak nestalo a aby jim svět dal druhou šanci.

Film je založen na skutečné události a měl by ukázat, že správné vedení a tvrdá práce může změnit osud mladých lidí a poslat je tím správným směrem.

Něco o Tafrob

18. září 2007 v 15:10 | extrém prostehip hop |  Tafrob
Jeden z nejnadanějších českých mcs, svou rapovou kariéru nastartoval v kapele ZW Cirkus, kam ho před 7-8 lety přitáhl zakladatel původní sestavy Jiří Walker. Prvotní nezdar a neúspěch se pro něj stal hnacím motorem k tvrdému tréninku a již za pár let slavil první úspěchy na poli freestyle betlů. Po prvním vyhraném souboji na jednom z prvních freestyle contestů na akcích Foundation následovala celá řada vítězství, korunovaná ziskem trofeje pro vítěze na Foundation finále. To znamenalo otevřenou cestu až k prvnímu titulu neoficiálního krále českého freestyle rapu na druhém Hip-hop Kempu. Tuto korunu třímá dodnes a prakticky nenašel sobě rovného konkurenta. S kapelou ZW Cirkus (Tafrob, Jiří Walker, Dj Maztah) objel velkou část země, v roce 2004 skupina na labelu XProduction / Zee Prime vydala vinyl singl Já bych si přál / Obě strany mince, který se může pochlubit celkem slušnou prodejností a za rok a půl je prakticky vyprodán. Nedlouho po té začíná Tafrob koketovat se sólo kariérou a postupně dává dohromady koncept svého debutového sólo alba. Celkem hlasitě o sobě dal vědět na sklonku minulého roku, kdy mění label a na nově založené značce Blind Deaf přináší nový zvuk v podobě kontroverzního singlu Nuda v Brně. Se svým parťákem Dj Maztahem dává dohromady novou koncertní show a kolaboruje s mnoha mcs, jako například Jay Diesel, Idea Fatte, Moja Reč a další. Pomyslný vrchol v jeho battle kariéře je účast ve velkém finále RapFightu, kde se utká společně s Marpem a Zverinou o 100 000 CZK. Koncem roku 2006 by mělo vyjít na labelu Blind Deaf Tafrobovo album.
Tohle sem taky nepsal já ,ale poslouchám to.

Historie a prostě vše.

18. září 2007 v 14:04 | To sem nebyl já ale lidi to zajímá. |  O Hip Hopu
Co zpočátku vypadalo jako zoufalý výkřik z černošského ghetta,se stalo jedním z hlavních trendů současné kultury.Řeč je o HIP HOPU.
HIP HOP a KULTURA s ním spojená už dávno není otázkou hudby,ale také úspěšná výdělečná činnost,už dnes nemůže být pochyb.Tahle původně okrajová kultura urazila v AMERICE takový kus cesty,že dnes diktuje nejenom módě,ale celému životnímu STYLU mladých.Začalo to asi takhle.
Když v roce 1982 kapela černých raperů RUN DMC na svou desku Rising Hell uplacírovala skladbu My Adidas,která nebyla ničím jiným než RAPERSKOU poctou oblíbené obuvi.RAPER jménem L.L.COOL J. zase z hlavy nikdy nesundal klobouček značky KANGOL s typickým klokanem v logu.Přibližně v té době se na vrcholu popularity začalo objevovat stále více hiphopových kapel jako BEASTIE BOYS nebo PUBLIC ENEMY oblečených do plandavých džínů a hudební stanice MTV konečně přiznala,že doba glamourových osmdesátek je nenávratně pryč.Ke kulturnímu kormidlu se totiž na postupu z černošských ghett dostává kultura,jež v angličtině slova urban nebo street a že hip hop jako její hudební materializace je daleko víc než jen móda.Že tady vzniká fenomén,který si nějakých těch pár let na výsluní určitě pobude.
Druhá fáze fenomenální vlády hiphopové kultury nad světem je ve znamení konglomerátů světových módních firem s hiphopovými umělci.Ti bohatnou,zakládají si své produkční a nahrávací firmy,vychovávají další umělce a co hlavně,nosí na sobě výrobky módních firem,které včas pochopily tržní potenciál celého ,,hnutí''.Většina obchodníků se soustředí jenom na jednu věc,''říká k aktivitám hiphopových muzikantů návrhář Tommy Hilfinger, ,,ale co se týče hiphopu,tihle lidé posunuli hranici podnikání o míle dál''.Byl to právě Hilfinger,kdo jako jeden z prvních velkých a seriózních návrhářů pochopil sílu trhu reprezentovanou celou hiphopovou komunitou a začal tyto umělce nejenom oblékat,ale co víc,naučil je mít své produkty rád.A to je víc než zisk.Někteří rapeři,jako třeba SNOOP DOGG nebo KRS-ONE,jeho oděvy ,,jenom'' nosili,například v roce 1984 SNOOP účinkoval v show Saturday Night Live od hlavy až k patě oblečený v ,,Tommym'' a značka zaznamenala toho roku o 90 milionů dolarů větší příjmy,jiní vzdávali značce hold v textech svých písní.Ignorovat hiphopovou scénu už více možné nebylo a jasnozřivost těch brandů,které to pochopily co nejdříve,byla ze strany raperů odměněna víc než bohatě.Po Tommym přišel na scénu VERSACE,POLO by RALPH LAUREN a GUESS a rapeři,jako nosiči tohoto vzkazu,dokázali svět přesvědčit,že kdo tyhle značky nenosí,je úplně out.Módu začalo řídit to,co se objevovalo v klipech.Milostný vztah mezi hiphopery a top brandy zažívá svou konjukturu.A tady už není řeč jen o módních textilních produktech.Nové milénium hiphopové kultury,nyní už plně vizuálně reprezentované MTV a získávající další platformu díky internetu,je zcela ve znamení těch nejluxusnějších značek.Rapeři ve svých klipech ukazují to,co mají opravdu rádi a na co mají.
A zdaleka nejde jen o textil.Trochu nadneseně řečeno není hh klipu,kde by se neobjevila třícípá hvězda Mercedesu (třeba Blu Cantrell a SEAN PAUL),rapeři v klipech poslouchají iPod od Applu (50Cent,Beyoncé) anebo mají na mikinách a čepicích jasný vzkaz,o jakou značku jde a hlavně,že si za ní stojí.Tyto firmy bohatnou,ale ještě více peněz získávají sami umělci,už je ale nebaví dělat živý billboard cizí značce,když mají dost peněz udělat si nějakou vlastní.Rapeři EMINEM,NELLY,SNOOP DOGG,OUTKAST,EVE nebo ICE-T,ti všichni jsou vlastníky značek,jejichž tržní hodnota znamená stále víc.Ti všichni pod svým nebo lehce odmaskovatelným jménem prodávají výrobky,které jdou díky oblibě jejich hudby mezi fandy na dračku...
Jedním z prvních veleúspěšných podnikatelů a kmotrů hiphopového marketingu je raper jménem RUSSELL SIMMONS,který stál u zrodu oděvní značky PHAT FARM.Ta dnes patří v AMERICE mezi ty nejvíc trendy.Raper DIDDY je mužem,který se dostal dál než jeho souputníci.Zatímco jeho kolegové z módní branže EMINEM (respektive jeho oděv. značka SHADY LTD) nebo OUTKAST (OUTKAST CLOTHING) se dopracovali pouze ke streetové módě,Diddyho brand SEAN JOHN už nabízí linii seriózní,klasické,ryze nehiphopové a lze říci i konzervativní módy.A v tom je ten posun.Hiphopová móda prošla katarzí a stala se z původní alternativy lídrem hlavního proudu.To proto se na večírku s P.Diddym objímají Tommy Hilfinger a Calvin Klain.Je už totiž jedním z nich.Ale pravá povaha HIP HOPU je dynamická,takže nečekejte,že věci zůstanou stejné.Zítra to může být jinak.....
<<L.L.COOL J.-muž,který stál na úplném začátku úspěšných zásnub obchodu a HIPHOPOVÉ KULTURY.
HIP HOP LOOK:
Jak vypadá hiphopový outfit?
-volné oblečení o několik čísel větší
-basketbalový dres,který sahá pod kolena
-baseballová kšiltovka otočená 45 stupňů doprava
-šátek nebo bandana pod čepicí
-volné džíny,které visí na bocích a shrnují se na kotnících
-velurové teplákové soupravy
-na nohou nezavázané tenisky Adidas nebo Timberland
-šperky,nejlepší je zlato a diamanty,náramky,náhrdelníky,řetězy s kříži,hodinky obkládané diamanty,brilianty v zubech.
TOHLE SEM NENAPSAL JÁ TOLIK TOHO NEVÍM ALE TŘEBA VÁS TO BUDE ZAJÍMAT.

Přenosná Konzole

17. září 2007 v 14:16 | extrém |  Nintendo DS Lite
Video:
Je to vlastně nová přenosná konzole NDS -Nintendo DS s dotykovým displejem jenž vám umožní perfektní požitek ze hry a hlavní displej ,oba dva displeje jsou chráněny nebot se Nintendo dá složit jako kufřík a tím pádem jsou oba dva displeje chráněny před poškrábáním ,nebo prasknutím.Dá se na to dokoupit několik věcí :např:super card ,který vám umožní stahování z internetu her zadarmo a pouštění hudby na NDS ,ale více máte v rubrice Super Card.

Bmxka

16. září 2007 v 21:21 | extrém |  Bmx
Video:
Freestyle BMX je disciplína jízdy na bytelném bicyklu s koly o rozměru 20 palců. Jezdec se snaží svou jízdu naplnit různými akrobatickými triky a prvky.
Rám kola je relativně nízký a délka se liší podle disciplíny, je snaha aby kolo bylo jako celek co nejbytelnější, nejovladatelnější a co možná nejlehčí.
Způsob provádění triků se liší podle disciplín: street, dirt jump "dj", flatland, vert…
Značně se také liší vybavení kol na určité disciplíny, například pegy… Na flatland se používají tlusté a neklouzající, aby se na nich dalo dobře balancovat a vždy bývají 4. Na street se vozí tenčí, odolnější a kluzčí pegy, někdy jen v páru na pravé či levé straně kola, záleží na jezdci, který si volí stranu grindu (jízda po pegách na hraně překážky), icepicku atd. Někteří jezdci nevozí pegy žádné. U dirtu zpravidla pegy na BMX chybí.
Mám svý vlastní bmx Moongose Villain a sem s ním docela spokojenej až nato ,že se mi posouvaj řidítka ,nedá se na tom nák narážet na přední kolo.

Tohle je extrém!!!

16. září 2007 v 19:48 | extrém |  Kytary
Video:
Nemohl sem si to nechat ujít bylo to na youtube v nejznámějších videích a jede fakt dobře asi ho to baví ,já sice na kytaru hrál ,ale nebyvilo mě to ,někdy si zahraju jenom když si vzpomenu :-).

To je taky výborný

16. září 2007 v 19:41 | extrém |  Beat Box
Tohle bylo na youtube taky mezi nejlepšíma videama a taksem si to pustil,je to neuvěřitelný co s tou hubou dokáže no prostě sem to musel dát sem abych se s tim moh podělit s váma ,to sem hodnej co???
Tady to je :

Francouzká SuperStar-Best

16. září 2007 v 19:37 | extrém,youtube |  Beat Box
To je on:
No jenom vím ,že je to nákej indián a je fakt dobrej dokonce postoupil a v superstar se trochu proslavil je to nejlepší Beater co sem kdy viděl a nebojte se není to nahraný je to doopravdy.

Moje nej hra ze všech

16. září 2007 v 17:40 | Já ne. |  Oblivion
Video:
Vývoj hry začal v polovině roku 2002 krátce před uvedením předcházejícího dílu The Elder Scrolls III: Morrowind a trval přes 4 roky. Vedle standardního vydání bylo vytvořena i sběratelská edice, která navíc obsahuje kapesního průvodce Tamrielské říše, bonusové DVD s materiály z průběhu vytváření hry a repliku císařské mince. Hra je založena na upravené verzi herního enginu Gamebryo a používá systém modelování tváří postav FaceGen, technologii Havok k zachovávání fyzikálních zákonů prostředí, v němž se hráč pohybuje, a technologii SpeedTree ke generování realisticky vyhlížejících rostlin.
Jako základní je zamýšleno zobrazení z pohledu hráče, ale možné zvolit i zobrazení z pohledu třetí osoby. Oblivion je příkladem nelineární počítačové hry, která může mít vysoce variabilní průběh, neboť různé úkoly lze plnit několika způsoby, lze si vybrat jejich pořadí či některé lze zcela ignorovat apod. Vysoká různorodost je zajištěna i při tvorbě a vývoji postavy, u níž si hráč sám bez větších omezení rozhodne, na jaké vlastnosti a dovednosti se zaměří a jakým způsobem bude postavu formovat. Mnoho nepřátel, úkolů a nalézaných pokladů je navázáno na úroveň hráčovy postavy a v závislosti na ní se mění. Např. v určité truhle může být jiný předmět, pokud ji otevře hráč na 10. úrovni, než předmět, který tam hráč najde se svojí postavou na 1. úrovni. Oproti předchozímu dílu je ulehčeno hledání lokací úkolů, neboť hráč má k dispozici mapu, která ho naviguje na správné místo, na němž má ve vybraném úkolu pokračovat. Tak je zamezeno zbytečnému bloudění, k němuž někdy docházelo v předchozím díle série.
NEBOJTE SE TOHLE BYCH DOKUPI NIKDY NEDAL NIC O TOM NEVÍM JENOM TO HRAJU UŽ HODNĚ DLOUHO A JE TO MOJE HRA CISLO 1.

Huby jako hrom

16. září 2007 v 13:41 | Extrém |  Držky
To sou tlamy!!!
No fakt bych to nechtěl zažít fuj dělá se mi z toho blbě ,ale je to fakt bláznivý.


Foto a něco o něm

15. září 2007 v 11:13 | extrém
Akon narozen jako Alioune Badara Akon Thiam Thiam (30. dubna 1973) je senegalsko-americký Hiphoper, zpěvák R&B, textař a hudební producent. Akona katapultovala mezi hudební hvězdy skladba "Locked Up", z jeho debutního alba "Trouble", které vyšlo v roce 2004. V druhém albu "Konvicted", obdržel Akon nominaci na hudební cenu Grammy se skladbou "Smack That", kde vystoupil mimo jiné známý rapper Eminem. Je zakladatelem Konvict Muzik a Kon Live Distribution.
To sem nenapsal já.
Tady je eště video:

Něco o něm

15. září 2007 v 10:19 | extrém |  Papoose
Papoose! U nás dosud téměř neznámý rapper si již dokázal podmanit New York a chystá se dobýt svět. Rodák z Brooklynu je jednou z nejnadějnějších tváří ve hře od příchodu 50 Centa před více než sedmi lety. Pod hlavičkou Streetsweepers vydal během posledních let desítky mixtapes a postupně se stal nejžádanějším artiklem na trhu. Závod o mladou hvězdu nakonec vyhrála nahrávací společnost Jive, která neváhala vyplatit půl druhého milionu dolarů, aby Papoose získala do svého teamu. Debutové album sice vyjde až v září letošního roku, ale Papoose se již stihl předvést jako host v mnoha skladbách rotujících v hitparádách. Nedávno navíc vyšel jeho nový singl "Bang It Out" v produkci Scotta Storche, který dovedl svým rapem k dokonalosti Snoop Dogg.

Papoose - klipy

15. září 2007 v 10:06 | extrém |  Papoose-klipy
Ghetto Soldier:
Alphabetical Slaughter:
Crowded:
Hail Mary:
Where You At:
Shoot Em Up Bang Bang Props to Hood:
Victory: